Klientu ērtībai un funkcionalitātes pilnveidei Clean R rada jaunu mājaslapu

23.03.2021

Iespēja vienkārši un ātri atrast sev aktuālo informāciju un atbildes uz jautājumiem par pakalpojumiem ir tas, ko no uzņēmuma šodien sagaida klients. Lai apmierinātu klientu vajadzību pēc ērtas un ātras piekļuves informācijai, vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R” ir izstrādājis jaunu mājaslapu.

Vienlaikus ar jauno mājaslapu “Clean R” aktualizē savas rūpes par tīru vidi –  mājaslapai ir pieejams tā saucamais eco izskats, kas tumša fona dēļ rada būtiski mazāku gaismas piesārņojumu un palielina ierīces akumulatora ilgmūžību un darbaspēju. Ikvienam ir iespēja informāciju mājaslapā skatīt arī uz gaišas “ādiņas” – izvēlēties tumšu vai gaišu fonu var ar vienu peles klikšķi. 

“Mājaslapa ir pirmais solis, ko šogad speram, lai klientam mēs kļūtu sasniedzamāks, saziņai saprotams un ērts partneris. Mēs turpināsim attīstīt un digitalizēt klientu apkalpošanas kanālus, lai sniegtu klientiem iespējas gan pašapkalpoties, gan ērtāk ar mums sazināties, ikvienam jautājumam saņemot labākos iespējamos risinājumus. Ticam, ka jaunā mājas lapa mūsu klientiem sniegs pilnīgāku un skaidrāku priekšstatu par dažādajiem vides pakalpojumiem, ko “Clean R” nodrošina visā Latvijā,” teic “Clean R” valdes locekle Linda Rirdance.

Viņa akcentē, ka uzņēmums ļoti novērtēs klientu ierosinājumus un ieteikumus gan jaunajai mājaslapai, gan citiem pakalpojumiem. Tos aicinām rakstīt pieteikuma formā, kas mājaslapā izveidota klientu ērtākai un ātrākai saziņai ar “Clean R”. Viedokli un ieteikumus par mājas lapu var sūtīt arī e-pastā: [email protected]/clean-r.