Paplašinot pakalpojumu grozu, “TAK investīcijas” plāno iegādāties ceļu būves uzņēmuma “Roadeks” kapitāldaļas

01.06.2021

Vides pakalpojumu uzņēmuma “Clean R” īpašnieks “TAK investīcijas” ir vienojies par SIA “Brīvais kalns” iegādi. Līdz ar darījumu TAK investīcijas kļūs par 50% īpašnieku ceļu būvniecības uzņēmumā SIA “Roadeks”. Darījuma mērķis ir kāpināt grupas uzņēmumu jaudu autoceļu ikdienas uzturēšanā un paplašināt uzņēmuma iespējas darbībai ceļu būves nozarē.

Atbilstoši LR Ministru kabineta noteikumiem paziņojums par vienošanos ir iesniegts izvērtēšanai Konkurences padomei. Darījums tiks pabeigts pēc Konkurences padomes lēmuma atļaut to īstenot.

Vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R” jau šobrīd sekmīgi nodrošina ielu un ceļu ikdienas uzturēšanas darbus Rīgā, Jūrmalā, Tukumā un citās Latvijas pašvaldībās, tādēļ mēs redzam iespējas savas pozīcijas šajā segmentā stiprināt. “Clean R” jau ir nozares līderis atkritumu apsaimniekošanas jomā, ar šo darījumu iegūsim iespēju stiprināt savas pozīcijas arī autoceļu ikdienas uzturēšanas un būves segmentā,” darījumu skaidro SIA “Clean R” valdes loceklis Guntars Levics.

Darījumu kā attīstības iespēju tālākai izaugsmei un pakalpojumu klāsta paplašināšanai vērtē arī SIA “Roadeks” valdes priekšsēdētājs Uldis Klaperis: “Partnerība ar uzņēmumu, kas sekmīgi darbojas pilsētvides pakalpojumu jomā, ceļu būves uzņēmumam ļauj būtiski paplašināt savu pakalpojumu grozu un stiprināt finansiālo kapacitāti turpmākai izaugsmei. Klientiem šāda partnerība būs ieguvums”.

Par “Clean R”

Vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R” ir nozares līderis Latvijā ar vairāk nekā 75 gadu ilgu darba pieredzi. “Clean R” nodarbina vairāk nekā 1 300 strādājošo un sniedz plašāko vides pakalpojumu klāstu vairāk nekā 50 000 klientu visā Latvijā. Klientiem tiek piedāvāti 40 pakalpojumi atkritumu apsaimniekošanas, īpašumu uzturēšanas, telpu un ēkām piegulošo teritoriju uzkopšanas un labiekārtošanas jomā, kā arī ceļu un koplietošanas teritoriju tīrīšana.

Par “Roadeks”

SIA “Roadeks” ir 1997. gadā dibināts privāts būvniecības uzņēmums. Tā galvenie darbības virzieni ir ceļu būve un uzturēšana, tostarp ielu un laukumu izbūve ar bruģi un asfaltu, kā arī teritoriju labiekārtošana un uzturēšana. Uzņēmums piedāvā arī ceļu būves tehnikas nomu. SIA “Roadeks” nodrošina pakalpojumus visā Latvijā kā publiskajam, tā arī privātajam sektoram.