“Sarkanā brīdinājuma” apstākļos “Clean R” visu diennakti strādā maksimālas jaudas darba režīmā

03.12.2021

Vides pakalpojumu uzņēmuma “Clean R” ielu un ceļu uzturēšanas dienests ir palielinājis savu ceļu uzturēšanas darbu jaudu līdz maksimumam. Visu diennakti tiek veikti intensīvi sniega tīrīšanas, pretslīdes materiāla kaisīšanas un sniega izvešanas darbi uz ielām Liepājā, Jūrmalā un Tukumā, bet ietvju tīrīšana Jūrmalā, Tukumā, Rēzeknē, Valmierā un Rīgā. Ir nodarbināta ne tikai visa “Clean R” ceļu uzturēšanas komanda, bet arī iesaistīti papildspēki.

“Clean R” Izpilddirektors Valerijs Stankevičs informē, ka kopumā uz Latvijas ceļiem patreiz intensīvā darba režīmā ir nodarbinātas 100% visas 80 pašu tehnikas vienības kā arī neskaitāmas ārpakalpojumu sniedzēju tehnikas. “Clean R” komanda dara visu iespējamo, lai operatīvi varētu notīrīt ar sniegu pārbagātās ielas un ietves. Vienlaikus ir sagādāta papildu pretslīdes materiālu izkaisīšana.

Kopumā “Clean R” pārziņā ir gandrīz 700 kilometru ielu un ceļu tīrīšana ziemas periodā, kā arī vairāk nekā 1 miljons 820 tūkstoši kvadrātmetru publisko un privāto teritoriju. 

Tā kā nepieciešamos priekšdarbus pārejai uz ziemas darba režīmu “Clean R” pabeidza atbilstoši plānotajam grafikam – līdz oktobra vidum, uzņēmums bija gatavs reaģēt uz ziemas nestajām pārmaiņām, taču tā kā patreiz ir spēkā līdz šim Latvijas vēsturē nebijis “Sarkanais Brīdinājums”, tuvākās dienas Latvijas satiksmei varētu noritēt ar sarežģījumiem. Tāpēc “Clean R” aicina Latvijas iedzīvotājus būt saprotošiem un iecietīgiem.