AKTUĀLI

Carnikavas novada iedzīvotāji līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu varēs noslēgt Carnikavas Zvejnieksvētku laikā.

12.07.2018

Līdzās "Clean R" līgumslēgšanas teltij darbosies piepūšamā atrakcija bērniem - atkritumvedēja auto. Bērni un pieaugušie varēs izzināt un noskaidrot sev aktuālo informāciju par sadzīves atkritumu šķirošanu novadā un pakalpojuma nodrošināšanu pēc 2018. gada 1. septembra. 

Sākot no šī gada 1. septembra, nākamo septiņu gadu laikā sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Carnikavas novada administratīvajā teritorijā nodrošinās vides pakalpojumu uzņēmums "Clean R". 

Izmaiņas atkritumu apsaimniekošanā notiek, jo 1. septembrī beidzas pašvaldības aģentūras "Carnikavas Komunālserviss" un līdzšinējā atkritumu apsaimniekotāja SIA "Pilsētvides serviss" noslēgtais līgums. Jaunais apsaimniekotājs – SIA “Clean R” –  ir izvēlēts Carnikavas novada domes iepirkuma konkursa rezultātā kā saimnieciski izdevīgākais piedāvājums starp trim konkurentiem. "Clean R" nodrošinās zemākās sadzīves atkritumu apsaimniekošanas izmaksas un piedāvās jaunus pakalpojumus novada iedzīvotājiem.

Līgumu pārslēgšana ar jauno pakalpojuma nodrošinātāju ir obligāta prasība visiem Carnikavas novada privātmāju īpašniekiem, daudzdzīvokļu ēku apsaimniekotājiem un juridiskām personām.

 

Tiekamies Carnikavas Zvejnieksvētkos!  
 

Tie novada iedzīvotāji, kuri vēl nav paguvuši noslēgt līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu ar "Clean R" un neizdarīs to arī Carnikavas Zvejnieksvētkos, ir aicināti līgumu noslēgt savlaicīgi:

  • Interneta vietnes www.cleanr.lv sadaļā “e-pakalpojumi”, autorizējoties ar internetbankas starpniecību. Izvēlaties sev vēlamo konteinera tilpumu, izvešanas skaitu, aizpildiet anketu un piesakiet pakalpojumu. Tikai daži klikšķi un līgums ir noslēgts! 
     
  • Klātienē uzņēmumā "Clean R", Vietalvas ielā 5, Rīgā darba dienās no plkst. 8.30 līdz 17.00
     
  • Klātienē jūlijā Carnikavas novadā: