AKTUĀLI

"Clean R": darbs brīvdienās norisinājies sekmīgi

16.09.2019

Vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R” 15. septembrī sekmīgi nodrošinājis atkritumu izvešanu saskaņā ar noteikto grafiku. Lai sniegtu klientiem iespēju saņemt atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem, klientu apkalpošanu un konsultēšanu "Clean R"  nodrošināja arī brīvdienās.

Jau ziņots, ka "Clean R" aizvadītajā nedēļā noslēdza rakstisku vienošanos ar Rīgas domi par to, ka no 15. septembra uzņēmums turpina veikt esošo klientu sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, saglabājot visus spēkā esošos nosacījumus, tostarp maksu par atkritumu apsaimniekošanu. Uzņēmums nodrošina "Pilsētvides servisa" juridisko klientu apkalpošanu, saglabājot esošos līguma nosacījumus. Šis pagaidu risinājums būs spēkā turpmākos trīs mēnešus.

Aizvadītās nedēļas nogalē "Clean R" klientu centrs apkalpoja ap desmit rīdziniekiem, telefoniski konsultācijas saņēma ap 100 klientu. Uzņēmums ir nodrošinājis pirmo atkritumu izvešanu "Pilsētvides servisa" klientiem – juridiskajām personām. "Clean R" darbiniekiem nav izdevies piekļūt un iztukšot 8% sadzīves atkritumu konteineru, jo nebija pieejamas konteineru atslēgas vai vārtu pultis. Šodien uzņēmums sazināsies ar katru klientu individuāli, lai jau tuvāko dienu laikā varētu piekļūt konteineriem un tos iztukšot.

"Šobrīd var apgalvot, ka ir izdevies panākt, lai Konkurences padomes piemērotā pagaidu noregulējuma dēļ neciestu klienti un Rīgā neveidotos nepieņemama situācija, kad netiek izvesti atkritumi un rodas antisanitāri apstākļi. Vēlos pateikties visām iesaistītajām pusēm par piedalīšanos operatīvā problēmas risināšanā. Īpaši jāpateicas "Clean R" darbiniekiem, kas aizvadītajā nedēļā ir ieguldījuši lielu darbu, lai klienti nejustu, ka Rīgā darbojas ārkārtas situācijas pagaidu plāns," uzsver "Clean R" izpilddirektors Valerijs Stankevičs.

“Clean R” ir veicis nepieciešamos grozījumus savā atkritumu apsaimniekošanas atļaujā un saskaņojis izmaiņas ar Valsts vides dienestu.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā klientus aicinām sazināties ar „Clean R” Klientu centru pa tālruni 67111001 vai sūtot e-pastu kc@cleanr.lv.

Par "Clean R"
“Clean R” ar vairāk kā 1300 darbiniekiem, plašāko reģionā pieejamo vides pakalpojumu klāstu un 50 000 klientu ir vides pakalpojumu nozares līderis Latvijā. Kopš 2014. gada "Clean" R ir 100% Latvijas kapitāla kompānija. Uzņēmums nodrošina sadzīves atkritumu apsaimniekošanu 65% Rīgas tirgus.