AKTUĀLI

Clean R organizētajā Ekodienā Kokneses novadā savākti 1600 kg nolietoto elektropreču

07.01.2016

Šā gada septembrī, Kokneses novada iedzīvotāji, tika aicināti piedalīties Ekodienā, kuras ietvaros iedzīvotāji bez maksas varēja atbrīvoties no nolietotajām elektroprecēm un nodot tās pārstrādei.

Lielākā daļa iedzīvotāju zina, ka nolietoto sadzīves tehniku nedrīkst mest sadzīves atkritumu konteineros, taču tehnikas nogādāšanai speciālajos elektrotehnikas pieņemšanas punktos bieži vien ir nepieciešams piemērots transports, tādēļ nereti vecie ledusskapji, televizori un citas nederīgās elektropreces tiek glabātas mājās. Clean R Ekodiena ir lieliska iespēja daudziem Kokneses novada iedzīvotājiem bez maksas atbrīvot savas mājas no sadzīvē nederīgām lietām, tādā veidā rūpējoties arī par drošu un sakoptu vidi.


Novadā šī gada Ekodienas ietvaros tika nodrošināti četri bīstamo atkritumu nodošanas punkti - pa vienam Iršos un Bebros, kā arī divi punkti Koknesē.

Ņemot vērā to, ka divu gadu laikā Ekodienas novadā tiek organizētas jau trešo reizi, iedzīvotāju atsaucība ir vērtējama kā laba. Clean R automašīnā tika nogādāta nolietotā elektrotehnika, kas iedzīvotājiem vairs nav nepieciešama sadzīvē – televizori, veļas mašīnas, kā arī mazā elektrotehnika – fēni, gludekļi, sulu spiedes u.c. Kopumā Kokneses novada iedzīvotāji nodeva 1600 kg nolietotās elektrotehnikas.Clean R Ekodienas ir regulāra nolietoto elektrisko un elektronisko iekārtu savākšanas akcija, kuru bez maksas organizē SIA Clean R sadarbībā ar pašvaldību, rūpējoties par drošu un sakoptu vidi.