AKTUĀLI

​Clean R kļūst par Lielās talkas 2017 atbalstītāju

31.03.2017

Clean R ir kļuvis par kustības Lielā talka 2017 atbalstītāju, vienīgo atkritumu apsaimniekotāju, kas visus talkas atkritumus savāks Rīgā un aktīvi iesaistīsies arī citu pilsētu un novadu talkošanā. Latvijai ir jābūt zaļai, tīrai, sakoptai valstij, — ar tādu domu mēs arī šogad atbalstām Lielo talku!

Clean R izpilddirektors un uzņēmuma Atkritumu apsaimniekošanas departamenta vadītājs Valerijs Stankevičs norāda: "Ikdienas darbs, savācot un apsaimniekojot sadzīves atkritumus Rīgā un citās pilsētās un novados, mums ir kā sporta treniņi - regulāri, grūti, izaicinoši, bet paredzami. Turpretī Lielā talka ir kā olimpiskās spēles, kurās mēs mobilizējam visas savas zināšanas, uzkrāto pieredzi un izturību, visus cilvēku un tehnikas resursus, lai talkošana noritētu raiti un kvalitatīvi."

Mums, it īpaši Clean R sadzīves atkritumu apsaimniekošanas komandai, tas nozīmē ļoti saspringtu un intensīvu darbu visu aprīli, sākot jau ar talkas maršrutu plānošanu, komandas un tehnikas mobilizēšanu, un beidzot ar pēdējo talkas atkritumu maisu nogādi poligonos pašās aprīļa beigās.


Aicinām arī Jūs pievienoties un talkot Lielajā talkā 2017 22. aprīlī visā Latvijā!

Neliels ieskats mūsu darbā un tajā, kā mēs gatavojamies Lielajai talkai 2017 raidījuma LNT Brokastis sižetā ŠEIT.