AKTUĀLI

Clean R pirmajās divās dienās Rēzeknē veicis darbus pilnā apjomā un atbilstošā kvalitātē

17.02.2016

Š.g. 15. februārī uzņēmums Clean R uzsāka Rēzeknes pilsētas koplietošanas teritoriju sakopšanu darbus. Pirmajās divās dienās darbi veikti pilnā apjomā, lai arī pirmajā darbi objektīvu apstākļu dēļ pabeigti vēlāk. Otrajā dienā darbi veikti līdz iepriekš noteiktajam laikam, turklāt nodrošināta papildu teritoriju uzkopšana.
Clean R Klientu apkalpošanas centrs nav saņēmis nevienu pretenziju par darbu izpildi un aicina iedzīvotājus vērsties pie uzņēmuma, lai saņemtu operatīvu un korektu atbildi, un dotu uzņēmumam iespēju pielāgot darbu izpildi iedzīvotāju vēlmēm.


Līdz šim, saziņā ar medijiem un pakalpojuma pasūtītāju identificētie jautājumi, kas saistīti ar darbinieku apmācību un instruktāžu, noteikto darbu veikšanas laiku, kā arī vietām pilsētā, kuru uzkopšanai būtu pievēršama īpaša uzmanība, ir bijuši ļoti noderīgi darbu izpildes tālākajā plānošanā.
“Vēlamies uzsvērt, ka, ņemot vērā uzņēmuma ilgstošo pieredzi jaunu teritoriju apkalpošanā, darbu uzsākšana ir bijusi veiksmīga, radušās neparedzētas situācijas ar darbiniekiem un tehnikas vienībām atrisinātas ļoti operatīvi un īsā laikā,” uzsver Clean R valdes loceklis Guntars Levics.


Kā ziņots iepriekš, darbam Clean R tika uzrunāti 80 līdzšinējā teritoriju apsaimniekotāja “Rēzeknes Namsaimnieks” darbinieki, kuri līdz šim bija nodarbināti pilsētas koplietošanas teritoriju uzkopšanā. 60 no tiem ieradās uz pārrunām. Šobrīd darba attiecības ir spēkā ar vairāk kā 40 darbiniekiem, kas iesaistīti teritoriju uzkopšanā. Šobrīd darbus pilsētā veic 5 traktortehnikas vienības un mikroautobuss.


Clean R aicina ikvienu Rēzeknes iedzīvotāju, kuram ir jautājumi vai priekšlikumi par Rēzeknes pilsētas sakopšanu, vērsties pie uzņēmuma, izmantojot klientu apkalpošanas tālruni: 67111001, vai e-pastu: kc@cleanr.lv.
Atbilstoši konkursa prasībām un šā gada 10. februārī starp uzņēmumu un pašvaldību noslēgtajam līgumam, Clean R nodrošina zālāju pļaušanu gandrīz 550 500 kvadrātmetru platībā, ietvju 93 000 kvadrātmetru un laukumu 30 000 kvadrātmetru platībā uzturēšanu. Uzņēmums Rēzeknē nodrošina tādus pakalpojumus kā zāles pļaušanu, pieturvietu kopšanu, atkritumu urnu iztukšošanu un atkritumu savākšanu konteineros, atkritumu un smilts izvešanu no pilsētas ielām pēc sakopšanas darbiem, mehānisko ielu kopšanu, ielu tīrīšanu ziemas periodā, kā arī citus darbus saskaņā ar Rēzeknes pilsētas domes saistošajiem noteikumiem par pilsētas teritoriju uzturēšanas un labiekārtošanu, kā arī sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.


Clean R Latgales reģionā šobrīd nodarbina vairāk nekā 130 darbiniekus, kas ir iesaistīti teritoriju apsaimniekošanā un sakopšanā, kā arī sadzīves atkritumu izvešanā. Līdz ar darbu sākšanu Rēzeknē, nodarbināto skaits reģionā palielināsies.