AKTUĀLI

Clean R Rēzeknē sakopj arī trotuārus pie privātmājām

09.01.2017

Rēzeknes dome ir uzticējusi Clean R papildu teritoriju sakopšanu ziemas mēnešos – uzņēmums no 2017. gada 1. janvāra nodrošina pie privātmājām pieguļošo trotuāru uzkopšanu.

Tas nozīmē, ka privātmāju īpašniekiem Rēzeknē būtiski tiek atvieglota ikdiena – pašiem vairs nav jātīra sniegs. Viņu vietā, izmantojot piemērotu tehniku, uzkopšanas darbus veiks Clean R. Lai paveiktu uzticētos darbus, Clean R ir piesaistījis divas papildu traktoru tehnikas vienības, mobilo brigādi un papildu sētniekus.

Jāatgādina, ka Clean R kopš 2016. gada februāra nodrošina Rēzeknes koplietošanas teritoriju sakopšanu. Uzņēmums sniedz tādus pakalpojumus kā zāles pļaušanu, pieturvietu kopšanu, atkritumu urnu iztukšošanu un atkritumu savākšanu konteineros, atkritumu un smilts izvešanu no pilsētas ielām pēc sakopšanas darbiem, mehānisko ielu kopšanu, ielu tīrīšanu ziemas periodā, kā arī citus darbus saskaņā ar Rēzeknes pilsētas domes saistošajiem noteikumiem par pilsētas teritoriju uzturēšanu un labiekārtošanu, kā arī sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.

Šobrīd Clean R atbildības teritorijā ir Rēzeknes pilsētas zālāji gandrīz 550 500 kvadrātmetru platībā, ietves 93 000 kvadrātmetru un laukumi 30 000 kvadrātmetru platībā. Pie privātmājām pieguļošā teritorija, kuru uzturēšanu ziemas mēnešos nupat uzņēmusies Clean R, ir aptuveni 107 tūkstošus kvadrātmetrus liela.