AKTUĀLI

Ilgtspējas indeksā 2019 "Clean R" iegūst sudraba kategoriju

14.06.2019

Vakar, 13.jūnijā ikgadējā "Ilgtspējas indeksa" ceremonijā jau desmito reizi tika sveikti Latvijas drosmīgākie un atbildīgākie uzņēmumi. Vides pakalpojumu uzņēmums "Clean R" šajā novērtējumā piedalījās 2. reizi un ieguva prestižo ilgtspējas sudraba kategoriju.

Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta iniciatīva “Ilgtspējas indekss” ir stratēģisks vadības instruments, kas palīdz uzņēmumiem novērtēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni un veicināt uzņēmumu izaugsmi. Ilgtspējas indekss ir novērtējums par uzņēmuma pēdējā gada laikā paveikto darbu, lai pilnveidotu vides aizsardzības, tirgus attiecību un sabiedrības atbalsta aktivitātes. Saņemtais vērtējums apliecina, ka uzņēmuma korporatīvā pārvaldībā ikdiena ievēro ilgtermiņa sadarbības principus un rūpes par sabiedrības, klientu un darbinieku labsajūtu.

Sudraba grupā iekļauti uzņēmumi, kuru ilgtspējas indekss ir no 60 līdz 79,9%

Līdzās "Clean R" Sudraba grupā ir tādi uzņēmumi kā AE Partner, Attīstības finanšu institūcija Altum, Bite Latvija, Conexus Baltic, Grid, DPD Latvija, FN Serviss, LDz apsardze, Paulig Coffee Latvia, Scania Latvia, Siguldas Būvmeistars, Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža, Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca, Vidzemes slimnīca un Wunder Latvia.