“Eko dienās” Stopiņos un Vangažos, iepriekš piesakoties, varēs bez maksas nodot nolietotu elektrotehniku

15.11.2022

Vides pakalpojumu uzņēmums “CleanR” sadarbībā ar Ropažu novada pašvaldību 2022. gada 26. un 27. novembrī rīko “EKO dienas”, dodot iedzīvotājiem iespēju bez maksas atbrīvoties no nolietotās elektrotehnikas.

Akcijā var piedalīties tikai tie Stopiņu pagasta un Vangažu pilsētas iedzīvotāji, kuriem ir noslēgts līgums ar SIA “Clean R” par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.

Akcijā bez maksas varēs nodot:

  • lielo sadzīves tehniku (ledusskapji, veļas mašīnas, elektriskās plītis, trauku mazgājamās mašīnas un līdzīga tehnika);
  • mazo sadzīves tehniku (sākot no 10 kg), (mikroviļņu krāsnis, blenderi, elektriskie svari, virtuves kombaini, kafijas automāti, putekļsūcēji, fēni, tējkannas un līdzīga tehnika);
  • baterijas un akumulatorus.

Iedzīvotājiem, kuri vēlas pieteikties bezmaksas elektrotehnikas izvešanai ir obligāti jāpiesakās no 15. līdz 20. novembrim (ieskaitot).

SIA “CleanR” klienti to var ātri un ērti izdarīt CleanR pašapkalpošanās portālā manai.videi.lv sadaļā “Pieteikumi”, izvēloties apakšsadaļu “Akcijas pašvaldībā” vai rakstot uz e-pastu [email protected]. E-pasta pieteikumā ir jānorāda adrese, sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma līguma Nr. un aptuvenais elektropreču apjoms.

Daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem elektrotehnikas izvešana jāpiesaka sava nama apsaimniekotājam līdz 20. novembrim.

Pieteiktās elektrotehnikas savākšana Stopiņu pagastā notiks 26. novembrī, bet Vangažu pilsētā — 27. novembrī, sākot no pulksten 7:00 rītā. Izvešanas dienā elektrotehnika obligāti jāizliek darbiniekiem pieejamā vietā ārpus privātīpašuma teritorijas vai pie atkritumu konteineriem dzīvokļu māju pagalmos.

ATGĀDINĀM!

  • Nolietotās elektropreces jānodod neizjauktā veidā!
  • Ja ir vairākas maza izmēra vienības, elektrotehniku vēlams ielikt kastē vai caurredzamā maisā.

Akcijā netiks pieņemti nekādi citu veidu atkritumi, tostarp netiks pieņemti sadzīves un lielgabarīta atkritumi, būvgruži (podi, vannas, palodzes, durvis, logi u. c. ražošanas atkritumi, kas radušies būvniecības procesā), automašīnu riepas un tamlīdzīgi.