Intensīvas snigšanas laikā atkritumu izvešana var būt apgrūtināta; neizvešanas gadījumā tiks ieplānots papildu reiss

Intensīvās snigšanas un vēja radīto sniega sanesumu dēļ daudzviet ir apgrūtināti braukšanas apstākļi, kā rezultātā otrdien, 2024. gada 16. janvārī, vairākās adresēs atkritumu izvešanas automobiļi nevar piekļūt pie atkritumu konteineriem. Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un informējam, ka šādos gadījumos ieplānosim papildu reisu, lai visi atkritumi tiktu izvesti, informē “CleanR” Sadzīves atkritumu apsaimniekošanas departamenta vadītāja Liene Rumpane.

Ja sniegputeņa radīto apgrūtināto braukšanas apstākļu dēļ atkritumi netika izvesti, klienti aicināti informēt atkritumu apsaimniekotāju pašapkalpošanās portālā manai.videi.lv vai rakstot uz e-pasta adresi [email protected]. “CleanR”, saņemot šo informāciju, ieplānos papildu reisu, lai atkritumi tiktu izvesti bez papildu maksas.

“Šodienas laikapstākļi ir liels izaicinājums ikvienam autovadītājam, tai skaitā mūsu darbiniekiem, kuri nodrošina atkritumu izvešanu visās mūsu apkalpotajās zonās. Īpaši sarežģīta situācija ir ārpus pilsētām, kur daudzviet mazākas nozīmes ceļi nav tīrīti un uz tiem veidojas tik liela sniega sega, ka vietām ir grūti saprast, kur ceļš sākas un kur tas beidzas. Savukārt pilsētās piebraukšanu pie konteineriem apgrūtina daudzdzīvokļu namu pagalmos “ieziemotie” automobiļi, kuriem garām nevar tikt citi transportlīdzekļi, tai skaitā atkritumu vedēji vai operatīvie dienesti,” saka Rumpane.

Atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma pārstāve aicina automobiļa vadītājus novietot savus transportlīdzekļus tā, lai tiem var pabraukt garām arī lielgabarīta transports. Savukārt privāto ceļu īpašnieki aicināti parūpēties par ceļu uzturēšanu un kaisīšanu ar pretslīdes materiāliem. Ja tas nav iespējams, atkritumu konteineri būtu jānovieto vietās, kas ir tuvu maģistrālajiem ceļiem, tādējādi izvairoties no ceļa sabojāšanas vai atkritumu neizvešanas riska.

Tāpat sniegputeņa laikā klienti tiek aicināti aizvērt atkritumu konteinera vāku, lai tajā neiekļūst sniegs. Tādējādi atkritumi tiks pasargāti no mitruma, kas var veicināt to sasalšanu.

Par “CleanR”

“CleanR” ir vadošais sadzīves atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 75 gadu pieredzi, plašu un inovatīvu pakalpojumu klāstu. “CleanR” ir Ilgtspējas indeksa platīna kategorijas uzņēmums, apliecinot risku un procesu vadības atbilstību labākajai praksei. “CleanR” ieguvis ģimenei draudzīga uzņēmuma statusu, kas apliecina rūpes par darbinieku labbūtību. Uzņēmums ietilpst Latvijā vadošajā vides pakalpojumu jomas koncernā AS “CleanR Grupa”, kura uzņēmumi nodrošina vairāk nekā 40 vides pakalpojumu sadzīves un industriālo atkritumu apsaimniekošanā, otrreizējo materiālu šķirošanā un pārstrādē, kā arī telpu un pilsētvides uzkopšanas un namu apsaimniekošanas jomā.  

Papildu informācijai:  

Zane Plone

AS “CleanR Grupa” sabiedrisko attiecību vadītāja

E-pasts: [email protected]