Būvgružu izvešana

Pieteikties

Būvgružu izvešana

Kas ir būvgruži?

Būvgruži jeb būvniecības atkritumi ir būvniecības vai remontdarbu rezultātā radušies atkritumi. Tos iedala trīs grupās – atkritumi pēc ēku nojaukšanas vai izvākšanās, piemēram, betona vai dzelzsbetona konstrukcijas, ķieģeļi, flīzes, santehnika, betons, metāls, koka konstrukcijas, logu rāmji, rīģipša loksnes u.tml.; atkritumi pēc ceļu un ielu remontdarbiem, piemēram, asfalts, cements, bitumens u.tml.; un bīstami būvniecības materiāli, piemēram, šīferis, azbests u.c.

Kā pieteikt būvgružu izvešanu?

Būvgružu izvešanu ērti un ātri var pieteikt un apmaksāt klientu pašapkalpošanās portālā un mobilajā lietotnē “Manai Videi”.

Portālā Manai Videi būvgružu izvešana ir tikai dažu klikšķu attālumā. Vairs nekādu zvanu vai e-pasta vēstuļu – vienkārši norādi adresi, izvēlies atkritumu veidu, daudzumu un vēlamo izvešanas datumu. Mūsu darbinieki nosūtīs apstiprinājumu un ieradīsies noteiktajā dienā.

Dažāda veida un izmēra būvniecības atkritumus katrs var izvest arī pats, nododot tos kādā no legālajiem būvniecības atkritumu pieņemšanas punktiem, piemēram, atkritumu šķirošanas un pārstrādes centru “Nomales”.

Maksa atkarīga no atkritumu svara.

Maksa par atkritumu izvešanu ir atkarīga no atkritumu veida un daudzuma. Katra atkritumu vienība tiek svērta, un no klienta tiek iekasēta samaksa atbilstoši atkritumu daudzumam un svaram.

Izvēlies, cik daudz būvgružus vēlies aizvest:

  • mazs apjoms – tas, ko pats vari aiznest,
  • vidējs – izmanto Big Bag maisu,
  • liels – pasūti metāla konteineri (7, 8,5, 10 vai 15 m3).

Pieņemam dažāda veida būvgružus

  • Betons, dzelzsbetons, asfaltbetons.
  • Ķieģeļu, flīžu, dakstiņu, kārniņu, keramikas maisījumi.
  • Granīts, akmens.
  • Citu būvgružu piejaukums ir pieļaujams, ja tas ir mazāks par 30% (piemēram, rīģipsis, tapetes, smiltis, stikls, koks, grunts, gāzbetona bloki).

Seko līdzi saviem “Pieteikumiem”

Pakalpojuma pieteikuma statusu var apskatīt portālā Manai Videi sadaļā “Pieteikumi”. Tajā tiek nodrošinātu regulāri atjauninājumi.

Pievienojies manai.videi.lv un saņem pakalpojumus sev ērtā laikā un veidā. Ietaupi laiku, naudu un pūles, būvniecības procesā koncentrējoties uz svarīgāko – sava būvniecības projekta īstenošanu.

Sadzīves atkritumi

Skatīt vairāk

Papīrs, Plastmasa, Metāls

Skatīt vairāk