AS “CleanR Grupa” obligācijas iekļautas biržas Nasdaq Riga Baltijas First North tirgū

31.01.2023

Šodien, 31. janvārī, jaunajā otrreizēji atgūstamu materiālu šķirošanas centrā norisinājās biržas zvana ceremonija, ar kuru AS “CleanR Grupa” obligācijas iekļautas biržas Nasdaq Riga Baltijas First North tirgū. Partneriem, kas piedalījās zvana ceremonijā, bija nodrošināta arī ekskursija modernizētajā centrā, kas iemieso sevī Grupas stratēģiskos mērķus — investēt attīstībā, modernizācijā un ilgtspējā, mazinot Grupas uzņēmumu vides, ekonomisko un sociālo ietekmi atbilstoši labākajai starptautiskajai praksei.

“No sirds priecājamies par vēl viena Latvijas uzņēmuma ienākšanu kapitāla tirgū,” gandarījumu pauž Nasdaq Riga biržas vadītāja Daiga Auziņa-Melalksne. “Dodot savu ieguldījumu tirgus attīstībā, mēs vēlamies, lai Latvija ir un turpina būt gan par pievilcīgu vietu uzņēmumiem finansējum piesaitē, gan investoriem veicot investīcijas. Novēlam panākumus CleanR Grupa komandai, risinot vides pakalpojumu un ilgtspējas izaicinājumus”.

AS CleanR Grupa Padomes priekšsēdētājs Guntars Kokorevičs: “Būtiski pārsniedzot pieprasījumu, CleanR Grupa pērnā gada nogalē sekmīgi emitēja obligācijas 15 miljonu eiro apjomā.  Patiess gandarījums, ka sasniedzām izcilu rezultātu tieši vietējo investoru piesaistē – absolūti lielākā daļa – gandrīz 85% Grupas obligacionāru ir no Latvijas! Kapitāla tirgū piesaistītais finansējums ļauj īstenot grupas stratēģiskos uzdevumus, investējot vides pakalpojumu nozares inovācijās, kā arī stratēģiskā jaunu un esošo biznesa virzienu attīstībā. Mēs novērtējam investoru uzticību un ar augstu atbildības sajūtu veidosim spēcīgas investoru attiecības uzsākot obligāciju tirdzniecību Nasdaq Riga First North obligāciju sarakstā. Mēs turpināsim Grupas biznesa stratēģijas īstenošanu, fokusējoties uz ilgtspējīgiem un klimata neitralitāti atbalstošiem risinājumiem vides pakalpojumu jomā. Paldies par produktīvu sadarbību emisijas organizatoram Signet bank un juridiskajam konsultantam Eversheds Sutherland Bitāns, kā arī Nasdaq Riga, mērķtiecīgi veicinot emitentu un investoru satikšanos.”

Par AS “CleanR Grupa”:

AS “CleanR Grupa” pārvalda Latvijas vides pakalpojumu nozares vadošos uzņēmumus, kas darbojas atkritumu apsaimniekošanas, telpu, ceļu un pilsētvides uzturēšanas, kā arī namu apsaimniekošanas jomā, rūpējoties par vairāk nekā 50 tūkstošiem klientu visā valstī, tādējādi katru dienu apkalpojot vairāk nekā pusmiljonu Latvijas iedzīvotāju.

AS “CleanR Grupa” ietilpst sadzīves atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA “CleanR”, industriālo atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA “CleanR Verso”, telpu uzkopšanas uzņēmums SIA “Vizii” un pilsētvides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Vizii Urban”. AS “CleanR Grupa”, tās meitasuzņēmumu un asociēto sabiedrību galvenais darbības veids ir vides pakalpojumu pārvaldība.