Pakalpojumi

Atkritumu apsaimniekošana

CleanR nodrošina visu sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus. Strādājam ar mērķi gādāt, lai šķiroto un pārstrādei izmantojamo atkritumu apjoms turpina palielināties, bet poligonā apglabāto atkritumu apjoms – samazināties.

Skatīt vairāk

Atkritumu šķirošana

Šķirošana ir viens no vienkāršākajiem ieradumiem, kuru varam ieviest savā ikdienā, lai radītu būtiskas izmaiņas apkārtējā vidē. CleanR ir labs sabiedrotais šajās pārmaiņās.

Skatīt vairāk

Infrastruktūras risinājumi

CleanR daudzdzīvokļu māju apsaimniekotājiem, nekustamo īpašumu objektu attīstītājiem un citiem klientiem piedāvā mūsdienīgu risinājumu – pusslēptos konteinerus atkritumu uzglabāšanai pazemē! CleanR interesentiem piedāvā praktisku un konsultatīvu atbalstu konteineru izbūvē.

Skatīt vairāk

Plastmasas pārstrādes rūpnīca

CleanR Poliolefīnu pārstrādes rūpnīca specializējas LDPE plēves, HDPE plastmasas un PP big-bag maisu otrreizējā pārstrādē. No dažādajiem plastmasas veidiem tiek ražotas HDPE pārslas un granulas, kā arī LDPE granulas, kas pēc tam tiek izmantotas jaunu lietu un produktu izgatavošanā.

Skatīt vairāk

Vides izglītība

CleanR piedāvā dažāda formāta vides izglītības aktivitātes. Tās nodrošinām gan klātienes, gan arī attālinātā formātā. Vides izglītības programmās fokusējam uzmanību uz praktiskiem piemēriem, kas katram atklāj - atkritumu šķirošanu ir viegli ieviest par vērtīgu ikdienas paradumu.

Skatīt vairāk