AKTUĀLI

Clean R dalīto atkritumu somas Stopiņu novadā

04.04.2016

Jau šobrīd Stopiņu novada privātmāju īpašnieki var pieteikt pakalpojumu – atkritumu šķirošanu dzīvesvietā. Ērtai atkritumu šķirošanai dzīvesvietā iedzīvotājiem tiek piedāvāti 0,24 m³ konteineri stiklam, makulatūrai un plastmasas iepakojumam.

Šajā pavasarī Clean R Stopiņu pagasta privātmāju īpašniekiem piedāvā pakalpojumu mazāka apjoma atkritumu šķirošanai – dalīto atkritumu somas. Piedāvājam 2 veidu somas:

  • Stiklam – tikai tīrām un nesadauzītām stikla pudelēm un burkām. Nedrīkst likt īpaši izturīgi veidotus stikla izstrādājumus - logu un automašīnu stiklu, porcelāna, keramikas un stikla traukus, spoguļus, spuldzes, smaržu flakonus un kosmētikas trauciņus.
  • Makulatūrai un iepakojumam – tikai tīram un sausam materiālam – papīram, avīzēm, žurnāliem, salocītam kartona iepakojumam, iepakojuma plēvei, saplacinātām PET pudelēm, šampūna un tamlīdzīgām plastmasas pudelēm. Nedrīkst likt netīru un slapju iepakojumu, laminētu papīru, iepakojumu ar pārtikas un dzērienu atliekām, olu iepakojumus, putuplastu, kā arī sadzīves ķīmijas iepakojumus.

Pakalpojums pieejams tikai fiziskām personām, kam ar Clean R noslēgts sadzīves atkritumu apsaimniekošanas līgums. Pirmo somu komplektu – viena soma stiklam un viena soma jauktajam iepakojumam – varēs saņemt Clean R klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Vietalvas ielā 5. Somas ir daudzkārt izmantojamas. Katras nākamās jaunās somas iegāde ir par maksu – 3.30 EUR, ieskaitot PVN.

Somā krāj attiecīgos otrreiz izmantojamos atkritumus. Kad soma pilna, noteiktā dienā to novieto brīvi pieejamā vietā pie savas privātmājas (turpat, kur novieto sadzīves atkritumu konteineru atkritumu izvešanai). Clean R to iztukšo bez maksas, somu atstājot turpat (piestiprinot pie žoga privātās teritorijas pusē u.tml.)

Atkritumu izvešana plānota noteiktās dienās reizi divos mēnešos, bet pēc klienta pieteikuma arī biežāk.

Pieteikties dalīto atkritumu somām iespējams pa tālr.: 67111001 vai rakstot uz Clean R klientu centru.