AKTUĀLI

Vēl tikai dažas dienas, lai Rīgas iedzīvotāji noslēgtu līgumus par atkritumu apsaimniekošanu un saņemtu pakalpojumu

11.05.2020

Jau nākamnedēļ - 20. maijā Rīgā mainīsies atkritumu apsaimniekošanas kārtība. Rīgas administratīvā teritorija ir sadalīta 4 zonās un katrā no tām, atbilstoši iepirkuma rezultātiem, apkalpošanu veic savs atkritumu apsaimniekotājs. Vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R” nodrošinās sadzīves atkritumu un šķiroto atkritumu apsaimniekošanu Rīgas zonās “Centrs un Latgales priekšpilsēta” un “Kurzemes priekšpilsēta”.

Ko tas nozīmē Rīgas iedzīvotājiem un uzņēmējiem?

  • Esošie līgumi ir spēkā līdz šī gada 19. maijam, pēc tā atkritumu izvešana uz vecā līguma pamata vairs netiks nodrošināta.
  • Visiem esošajiem klientiem obligāti jāveic atkritumu apsaimniekošanas līgumu pārslēgšana, lai pēc 20. maija varam turpināt pakalpojuma sniegšanu.
  • Citu pakalpojumu sniedzēju klientiem Rīgas centrā, Latgales priekšpilsētā un Kurzemes priekšpilsētā, jānoslēdz līgums ar “Clean R”.
  • Ja līgums par atkritumu apsaimniekošanu netiks pārslēgts – nevarēsim nodrošināt atkritumu izvešanu līdz jaunā līguma noslēgšanai.
  • Tos, kuri vēl nav noslēguši līgumus, aicinām to izdarīt līdz 15.maijam. Lūdzam ņemt vērā, ka līguma apstrāde var ilgt līdz divām nedēļām, tādējādi pakalpojuma nodrošināšana no 20.maija var nebūt iespējama. 

Līgumu visērtāk variet pārslēgt:

  1. mājas lapā www.cleanr.lv, sadaļā e-pakalpojumi – jauna līguma slēgšana neaizņems vairāk kā 5 minūtes;
  2. pieteikt līguma sagatavošanu variet pa tālruni 67111001 – mēs sagatavosim un izsūtīsim Jums līgumu parakstīšanai;
  3. vai pieteikt līguma sagatavošanu elektroniski, rakstot uz kc@cleanr.lv – mēs sagatavosim un izsūtīsim Jums līgumu parakstīšanai;
  4. izdrukājot 2 eksemplāros līgumu formas privātpersonām vai juridiskām personām, aizpildītas, parakstītas variet nosūtīt uz adresi Vietalvas iela 5, Rīga, LV-1009 ;
  5. kā arī, līguma formas ir iespējams paņemt novietnē pie “Clean R” Klientu centriem Rīgā – Vietalvas ielā 5 un Mellužu ielā 17, Pārdaugavas biznesa centrā “Abava”. Līgumu formas variet aizpildīt Jums vēlamā laikā un izmantojot atbildes aploksni, atsūtīt atpakaļ uz “Clean R”. 

Informējam, ka klientu telefoniska apkalpošana tiks nodrošināta arī sestdien, 16. maijā un 23. maijā no plkst. 10:00 – 15:00. “Clean R” atgādina, ka līgumu slēgšana Rīgas iedzīvotājiem ir obligāta un aicina to neatlikt uz pēdējo brīdi. 

Ja vēl neesiet noskaidrojis, kurā atkritumu apsaimniekošanas zonā pēc 20. maija būs Jūsu adrese, atrodiet savas zonas vai adreses apsaimniekotāju kādā no šīm kartēm: https://projects.kartes.lv/rigas-iedalijums/ vai https://mvd.riga.lv/atkritumu-apsaimniekosanas-zonas/

Vides pakalpojumu uzņēmums "Clean R" ir nozares līderis Latvijā, kurš dibināts pirms 75 gadiem. "Clean R” nodarbina vairāk kā 1300 darbinieku, un tas sniedz plašāko vides pakalpojumu klāstu vairāk kā 50 000 klientiem visā Latvijā. Klientiem tiek piedāvāti 40 pakalpojumi atkritumu apsaimniekošanas, īpašumu uzturēšanas, telpu un ēkām piegulošo teritoriju uzkopšanas un labiekārtošanas jomās, kā arī ceļu un koplietošanas teritoriju tīrīšana.