Buklets būvniecības atkritumi

Buklets “Remonts un būvniecība rada būvgružus! 3 viegli risinājumi, kā no būvniecības atkritumiem atbrīvoties viegli un pareizi”

15.06.2022

Buklets vieglā valodā skaidro, kas ir būvniecības atkritumi jeb būvgruži un sniedz padomu, kā no tiem atbrīvoties ne vien pareizi, bet arī viegli. Lai apskatītu bukletu spied šeit.

Buklets izstrādāts Latvijas vides aizsardzības fonda projektā “Vienotu vadlīniju izstrāde un sabiedrības izglītošana par pareizu būvniecības atkritumu apsaimniekošanu un no pārstrādātiem būvniecības atkritumiem iegūtu materiālu kā vērtīgu resursu un izejmateriālu izmantošanu būvniecībā” (reģ. Nr. 1-08/185/2020) informatīvi izglītojošo materiālu izstrādi.

Latvijas vides aizsardzības fonda (LVAF) projekta vadību koordinē Latvijas atkritumu saimniecību asociācijai (LASUA) un projekta aktivitāšu mērķis ir ne vien stiprināt būvniecības, vides un atkritumu apsaimniekošanas nozares sinerģiju ilgtspējīgas būvniecības atkritumu apsaimniekošanas sistēmas stiprināšanā, bet arī kāpināt sabiedrības izpratni un izglītotību.