Pievieno līgumam jaunu adresi

Pašapkalpošanās portālā mans.cleanr ir iespēja pievienot papildu adresi jau esošam līgumam. Dodies uz sadaļu “Līgumi”, izvēlies līgumu, kuram vēlies pievienot papildu adresi, un spied pogu “Skatīt”. Tālāk labajā pusē izvēlies sadaļu “Iesniegt līguma korekcijas” un spied pogu “Pakalpojuma adreses pievienošana”.

Lai pievienotu adresi, ievadi jauno adresi logā un spied pogu “Turpināt”. Tad atvērsies saraksts ar pakalpojumiem, tajā vispirms ir jāizvēlas pakalpojums “Sadzīves atkritumi”. Nākamajā solī ir jāizvēlas un jāatzīmē konteinera tilpums un to skaits, izvešanas biežums. Savu izvēli apstiprini, spiežot pogu “Pieteikt”. Kad jaunajai adresei sadzīves atkritumu konteiners ir pievienots, tādā pašā veidā adresei var pievienot arī citus pakalpojumus, piemēram, konteinerus atkritumu šķirošanai. Ja nav nepieciešams pievienot vēl kādu papildu pakalpojumus, tad spied pogu “Noformēt pieteikumu”.

Tālāk piekrīti izvēlētā pakalpojuma nosacījumiem un izvēlies līguma sagatavošanas un parakstīšanas veidu:

  • Izvēloties parakstīt, izmantojot banku, līgumu varēsi parakstīt ar savas bankas autorizācijas rīkiem.
  • Ja izvēlies nodot līgumu sagatavošanai — ar tevi sazināsies klientu apkalpošanas speciālists, lai informētu par līguma parakstīšanas iespējām.