AKTUĀLI

Carnikavas novada iedzīvotāji līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu varēs noslēgt Carnikavas Nēģu svētku laikā.

23.08.2018

Sestdien, 25. augustā Carnikavas Nēģu svētku laikā pie veikala "Mego" no  plkst. 9.00 līdz 17.00 darbosies vides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" komanda, kas nodrošinās Carnikavas novada iedzīvotājiem iespēju klātienē noslēgt līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. 

Līdzās "Clean R" līgumslēgšanas teltij darbosies piepūšamā atrakcija bērniem - atkritumvedēja auto. Bērni un pieaugušie varēs izzināt un noskaidrot sev aktuālo informāciju par sadzīves atkritumu šķirošanu novadā un pakalpojuma nodrošināšanu pēc 2018. gada 1. septembra. 

Sākot no šī gada 1. septembra, nākamo septiņu gadu laikā sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Carnikavas novada administratīvajā teritorijā nodrošinās vides pakalpojumu uzņēmums "Clean R". Šobrīd Carnikavas novada iedzīvotājiem ir atlikušas vien dažas dienas, lai pagūtu noslēgt jauno līgumu un atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus saņemtu bez pārtraukumiem. 

Izmaiņas atkritumu apsaimniekošanā notiek, jo 1. septembrī beidzas pašvaldības aģentūras "Carnikavas Komunālserviss" un līdzšinējā atkritumu apsaimniekotāja SIA "Pilsētvides serviss" noslēgtais līgums. Jaunais apsaimniekotājs – SIA “Clean R” –  ir izvēlēts Carnikavas novada domes iepirkuma konkursa rezultātā kā saimnieciski izdevīgākais piedāvājums starp trim konkurentiem. "Clean R" nodrošinās zemākās sadzīves atkritumu apsaimniekošanas izmaksas un piedāvās jaunus pakalpojumus novada iedzīvotājiem. Līgumu pārslēgšana ar jauno pakalpojuma nodrošinātāju ir obligāta prasība visiem Carnikavas novada privātmāju īpašniekiem, daudzdzīvokļu ēku apsaimniekotājiem un juridiskām personām.

 

Tiekamies Carnikavas Nēģu svētkos!  

Tie novada iedzīvotāji, kuri vēl nav paguvuši noslēgt līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu ar "Clean R" un neizdarīs to arī Carnikavas Nēģu svētkos, ir aicināti līgumu noslēgt savlaicīgi:

  • Interneta vietnes www.cleanr.lv sadaļā “e-pakalpojumi”, autorizējoties ar internetbankas starpniecību. Izvēlaties sev vēlamo konteinera tilpumu, izvešanas skaitu, aizpildiet anketu un piesakiet pakalpojumu. Tikai daži klikšķi un līgums ir noslēgts! 
  • Klātienē uzņēmumā "Clean R", Vietalvas ielā 5, Rīgā darba dienās no plkst. 8.30 līdz 17.00
  • Klātienē otrdien, 28. augustā no plkst. 13.00 līdz 18.00 Kalngalē, Brīvā laika pavadīšanas centrā "Kadiķis", Cīruļu ielā 10.