AKTUĀLI

"Clean R" aicina vasaras sezonas iedzīvotājus savlaicīgi slēgt sezonas atkritumu apsaimniekošanas līgumus

03.04.2018

Vides pakalpojumu un sadzīves atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums "Clean R" aicina to novadu, pilsētu un pagastu iedzīvotājus, kuros sadzīves atkritumu apsaimniekošanu nodrošina "Clean R", un kuri šajās vietās uzturas pavasara un vasaras sezonā, savlaicīgi pieteikt sezonālo sadzīves atkritumu izvešanas pakalpojumu. "Clean R" ar aicinājumu vēršas pie Rīgas, Jūrmalas, Ogres, Ķeguma un Lielvārdes pilsētu, Dagdas, Sējas, Inčukalna, Nīcas, Vārkavas, Stopiņu, Ozolnieku, Kokneses, Ikšķiles novada un Biķernieku un Vecsalienas pagastu sezonālajiem iedzīvotājiem. 

Lai nodrošinātu savlaicīgu pakalpojuma uzsākšanu un precizētu Jums vēlamo sezonas sākuma datumu, beigu datumu, kā arī izvešanas biežumu, aicinām sazināties ar "Clean R". Savukārt, ja sezonas līguma izvešanas nosacījumi nav mainījušies, aicinām pārliecināties par sezonas līguma uzsākšanas dienu. 

Visas sezonas laikā klientiem ir iespēja mainīt atkritumu izvešanas biežumu un pieteikt papildu atkritumu izvešanas. Tie sezonālie iedzīvotāji, kuri sadzīves atkritumu apsaimniekošanas līgumu slēdza pērn, tuvāko dienu laikā saņems informāciju e-pastā ar jau sagatavotu, precizējumu pakalpojuma anketu. Savukārt, pārējos sezonas iedzīvotājus, kuri līgumu līdz šim nav slēguši, aicinām sazināties ar "Clean R" klientu centru telefoniski vai rakstot e-pastu. 

"Clean R" atgādina, ka atbilstoši novadu un pilsētu saistošajiem noteikumiem, visiem pilsētas iedzīvotājiem, ir jāiesaistās atkritumu izvešanas procesā, kas nosaka, ka katram atkritumu radītājam (ēkas apsaimniekotājam) jābūt noslēgtam pakalpojuma līgumam. Vasarnīcu, vasaras māju vai citu sezonālas uzturēšanās ēku īpašniekiem tiek piedāvāta iespēja slēgt sezonas līgumu. Atkritumi tiek izvesti tajā laikā, kad īpašnieki uzturas īpašumā. Grafiks par atkritumu izvešanu tiek saskaņots individuāli ar īpašnieku vai apsaimniekotāju.

Papildinformācija pilsētu un novadu sezonālajiem iedzīvotājiem:

  • Sazināties ar "Clean R" klientu centru var zvanot 67111001, rakstot e-pastu kc@cleanr.lv vai arī klātienē, Jūrmalā, Jomas ielā 30, darba dienās no plkst.8.30 līdz 17.00 (pārtraukums no plkst. 12.00 līdz 12.30) un Rīgā, Vietalvas ielā 5, darba dienās no plkst. 8.00 līdz 17.00. 
  • Ja sezonas sākumu un ilgumu vēl nezināt, lūdzam atcerēties, ka sadzīves atkritumu apkalpošana Jūsu ēkā tiks uzsākta tikai pēc tam, kad saņemsim no Jums informāciju.
  • Ja sezonas ilgums katru gadu būs vienāds, lūdzam to norādīt pakalpojuma pieteikumā, šo informāciju iekļausim līgumā un turpmāk Jums vairs nebūs jāinformē mūs par sezonas uzsākšanu.
  • Ja sezonas laikā saprotat, ka nepieciešamas izmaņas izvešanas grafikā vai sezonas ilgumā, lūdzu sazinieties ar mums un piesakiet izmaiņas. 
  • Gadījumos, ja sezonas pakalpojuma līgumā nav atzīmēts, ka “Clean R” atkritumu izvešanas dienā drīkst paņemt pie atkritumu tvertnes novietotos atkritumus, lūgums vismaz dienu iepriekš par papildu apjomu informēt “Clean R” klientu centru, lai atkritumi tiktu paņemti.

Pateicamies iedzīvotājiem par sadarbību! 
Clean R komanda