AKTUĀLI

Clean R uzsāk līgumu slēgšanu par atkritumu apsaimniekošanu Ikšķiles novadā

13.01.2017

Sākot ar šā gada 1. martu, visām Ikšķiles pilsētas un novada privātpersonām un uzņēmumiem jānoslēdz jauns līgums par cieto sadzīves atkritumu apsaimniekošanu ar vides pakalpojumu sniedzēju SIA Clean R. Līgums jāpārslēdz arī jau esošajiem Clean R klientiem.

Atgādinām, ka saskaņā ar Ikšķiles novada pašvaldības rīkoto iepirkumu par atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu nodrošināšanu Ikšķiles pilsētā un novadā, ikvienam – gan fiziskai, gan juridiskajai personai – ir pienākums noslēgt jaunu līgumu par cieto sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. Lai pakalpojuma sniegšana netiktu traucēta, līgums ir jānoslēdz ne vēlāk kā līdz 10. februārim. Gan fiziskās, gan juridiskās personas ar līguma nosacījumiem var iepazīties interneta vietnē www.cleanr.lv .

Līgumu iespējams noslēgt vairākos veidos:

  • Interneta vietnē www.cleanr.lv, sadaļā “e-pakalpojumi”, autorizējoties ar internetbankas starpniecību. Šobrīd pakalpojums pieejams Swedbank, Citadele Banka un Nordea banku klientiem, bet jau tuvāko nedēļu laikā tas tiks nodrošināts arī citu banku klientiem. Šis ir ātrākais un ērtākais veids, kuru aicina izmantot uzņēmums.
  • Aizpildot un parakstot līguma veidlapas kādā no klientu apkalpošanas punktiem, kur iespējams saņemt arī konsultāciju:


  • Privātpersonas kopā ar pašvaldības informatīvo izdevumu Ikšķiles Vēstis 13. janvārī saņems līguma veidlapu. Tā jāizpilda un parakstīta jānogādā kādā no minētajiem klientu apkalpošanas punktiem, vai jānosūta pa pastu (Clean R, Vietalvas iela 5, Rīga). Klientu ērtībai līgumam klāt pievienota arī apmaksāta aploksne ar atpakaļadresi.

Ja radušās neskaidrības, aicinām zvanīt Klientu centram pa tālruni 67111001 vai sūtīt e-pastu: kc@cleanr.lv.

Clean R tāpat nodrošinās iedzīvotājiem līdz šim pieejamās atkritumu šķirošanas iespējas, kā arī plāno atbalstīt un veicināt vēl plašāku videi draudzīgu atkritumu apsaimniekošanu.

Kā iepriekš ziņots, nepieciešamība iedzīvotājiem pārslēgt līgumu par atkritumu apsaimniekošanu saistīta ar nupat pašvaldības veikto iepirkumu, kura rezultātā pakalpojuma sniegšanas tiesības uz 7 gadiem ieguvis vides pakalpojumu sniedzējs Clean R.