AKTUĀLI

Inčukalna un Stopiņu novadā uz laiku pārtrauc klātienes konsultācijas par atkritumu apsaimniekošanu; jautājumi ērti risināmi elektroniskā vidē

13.10.2020

Rūpējoties par klientu veselību, vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R” ar šo nedēļu – 12. oktobri – Inčukalna un Stopiņu novadā pārtrauc klientu konsultēšanu un līgumslēgšanu klātienē. Iedzīvotāji tiek aicināti visus ar atkritumu apsaimniekošanu saistītos jautājumus risināt elektroniski, kas ir ne vien ērti un ātri, bet esošajā epidemioloģiskajā situācijā arī visdrošāk.

Lai arī klientu apkalpošana nenotiks klātienē, vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R” turpina darbu, pilnā apmērā nodrošinot gan atkritumu apsaimniekošanu novados, gan arī konsultējot klientus. Arī iedzīvotājus, kas vēl nav noslēguši atkritumu apsaimniekošanas līgumus, aicinām izvēlēties to paveikt elektroniski – ne vien ērti, bet arī ātri un droši. “Clean R” aicina klientus izvēlēties sev ērtākos saziņas veidus:

  • elektroniski – “Clean R” mājaslapā www.cleanr.lv, sadaļā E-pakalpojumi. Šis saziņas veids ir ērtākais, ja nepieciešams noslēgt līgumu. Mājaslapā aizpildot pieteikumu, “Clean R” komanda sagatavos līgumu un klientam to nosūtīs pa pastu, ja klientam nav droša elektroniskā paraksta, vai arī izsūtīs līgumu e-pastā, ja klientam ir drošs elektroniskais paraksts. 
  • elektroniski – rakstot uz e-pastu kc@cleanr.lv. Ja nepieciešamas izmaiņas līgumā, piemēram, jāmaina grafiks, nepieciešamas korekcijas konteineru skaitā, to tilpumā un līdzīgos jautājumos, izmaiņas līgumā ērti var pieteikt rakstot uz e-pastu kc@cleanr.lv. Tāpat izmaiņas var pieteikt arī zvanot uz tālruni 67111001.
  • elektroniski – rakstot uz e-pastu kc@cleanr.lv, var pieteikt papildu izvešanu, informēt par izvešanas atcelšanu vai pārcelšanu. Izmaiņas iespējams pieteikt arī zvanot uz tālruni 67111001.

“Clean R” informē, ka no 7. oktobra klientu apkalpošana klātienē notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta un tikai Rīgā – klientu apkalpošanas centrā Vietalvas ielā 5 un Mellužu ielā 17. Ierodoties uz klātienes tikšanos, visiem apmeklētājiem obligāti ir jālieto sejas aizsargmaska.


Klienti tiek aicināti izmantot iespēju aktuālos jautājumus par atkritumu apsaimniekošanu risināt elektroniskā formā. Taču, ja jautājuma sekmīgai virzībai nepieciešama tikšanās klātienē, tā iepriekš jāpiesaka, sūtot ziņu uz kc@cleanr.lv vai zvanot uz tālruni 67111001

Rūpējoties par sabiedrības veselību, pateicamies par Jūsu sapratni!