AKTUĀLI

Kā izdevīgāk apmaksāt "Clean R" rēķinus?

06.02.2019

Viens no klientu bieži uzdotajiem jautājumiem, zvanot uz mūsu Klientu centru, ir par vides pakalpojumu uzņēmumu "Clean R" rēķinu apmaksu. Kā to paveikt izdevīgāk? Atbildi uz šo jautājumu sniedz "Clean R" Klientu attiecību departamenta vadītāja Liene Rumpane.

Portālā rekini.lv

Rēķinus par atkritumu apsaimniekošanu "Clean R" klientiem izplata, izmantojot specializēto interneta portālu rekini.lv. Ņemot vērā, ka rēķinu apmaksa rekini.lv ir papildu iespēja, par kuru tiek piemērota papildu maksa, visizdevīgāk par saņemtajiem pakalpojumiem ir norēķināties interneta bankā. Tas paveicams vienkārši – portālā rekini.lv ir jāapskatās rēķins un jāpiefiksē rēķina numurs un līguma numurs. Tie jānorāda, gatavojot maksājuma uzdevumu un veicot apmaksu.

Rēķinu apmaksa "Clean R" e-pakalpojumu sadaļā

Jāatgādina, ka klienti savus rēķinus var apskatīt arī "Clean R" interneta vietnes e-pakalpojumu sadaļā. Turpat veicama rēķinu apmaksā ar autorizācijai piedāvāto banku starpniecību.

Rēķinu apmaksa e-pastā

Klients var arī pieteikties rēķina saņemšanai e-pastā pdf dokumenta formātā. Tas paveicams zem e-pastā saņemtā paziņojuma par jaunu rēķinu. Tiklīdz tas ir izdarīts, klientam vairs nebūs jāiet rekini.lv, rēķinu iespējams apmaksāt no internetbankas.

Gaidāmas jaunas iespējas

Klientu ērtībām šobrīd "Clean R" aktīvi strādā pie pašapkalpošanās portāla izveides. Tajā tuvāko mēnešu laikā klientiem tiks piedāvātas ērtas iespējas elektroniskā vidē sekot līdzi saviem rēķiniem un tos apmaksāt, kā arī saņemt citu informāciju.