AKTUĀLI

No 2019. gada 1. aprīļa Nīcas novadā sadzīves atkritumu apsaimniekošanu nodrošinās "Clean R"

22.02.2019

Sākot no šī gada 1. aprīļa, nākamo septiņu gadu laikā sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Nīcas novadā nodrošinās vides pakalpojumu uzņēmums "Clean R". Esošie līgumi zaudēs spēku.

SIA “Clean R” tiesības nodrošināt atkritumu apsaimniekošanu Nīcas novadā ieguva, uzvarot pašvaldības rīkotajā atklātajā konkursā ar saimnieciski izdevīgāko piedāvājumu. No 2019. gada 1. aprīļa maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Nīcas novadā būs 25,00 EUR/m3 (t.sk. PVN).

Lai nodrošinātu atkritumu apsaimniekošanas nepārtrauktību novadā, aicinām ikvienu Nīcas novada iedzīvotāju un uzņēmumu savlaicīgi noslēgt līgumu ar “Clean R”. Līgumu slēgšanu jaunais apsaimniekotājs jau ir sācis, un tā turpināsies līdz 1. aprīlim. Bez līguma ar “Clean R” pakalpojums netiks nodrošināts. Līdz 1. aprīlim atkritumu apsaimniekošana novadā tiks nodrošināta līdzšinējā kārtībā.

Līgumu slēgšanas iespējas

  • elektroniski: aizpildot līgumu SIA "Clean R" mājaslapā www.cleanr.lv sadaļā "E-pakalpojumi";
  • attālināti: sazinoties ar SIA "Clean R" Klientu apkalpošanas daļu, rakstot uz e-pasta adresi kc@cleanr.lv vai zvanot pa tālruni: 67111001 darbdienās plkst. 8.00–17.00.

Vairāk informācijas par SIA "Clean R" sniegtajiem pakalpojumiem atkritumu apsaimniekošanas jomā varat uzzināt uzņēmuma mājaslapā www.cleanr.lv