AKTUĀLI

Zaļās masas akcija "Zelta rudens" Jūrmalā

27.08.2017

Vides apsaimniekošanas uzņēmums Clean R Jūrmalā sāk akciju "Zelta rudens", kuras laikā pilsētnieki varēs atbrīvoties no zaļajiem jeb bioloģiski noārdāmajiem atkritumiem par īpaši draudzīgu cenu. Akcija noritēs no 2017. gada 1. septembra tik ilgi, kamēr rudens darbi turpināsies. Akcijas laikā jūrmalniekiem tiks nodrošināti specializēti priekšapmaksas zaļo atkritumu maisi par 0.96 €. Viena maisa tilpums ir 100 l un tā cenā ir iekļauta maisa aizvešana no klienta adreses. Akcijas laikā Jūrmalas iedzīvotāji var iegādāties tik maisus, cik ir nepieciešami rudens dārza darbiem un pieteikt to izvešanu vairākkārt. 

Zaļo atkritumu maisā drīkst ievietot tikai bioloģiski noārdāmos atkritumus - dabīgas izcelsmes atkritumus, piemērām, nopļauto zālāju, koku lapas, nelielus koku zarus, augļus un dārzeņu pārpalikumus, kā arī slapjus papīra atkritumus. 

Maisos nedrīkst ievietot sazīves atkritumus, bīstamos atkritumus, celtniecības atkritumus, kā arī izdedžus un jebkāda cita veida atkritumus, kas var bojāt maisu un neatbilst bioloģiski nenoārdāmo atkritumu sastāvam. Atkritumu svars vienā maisā nedrīkst pārsniegt 20 kg. 

Zaļo atkritumu maisus ikviens Jūrmalas iedzīvotājs var iegādāties Clean R Jūrmalas klientu apkalpošanas centrā Jomas ielā 30, Majoros, katru darba dienu no plkst. 8.30 līdz plkst. 17.00. vai Vietalvas ielā 5, Rīgā katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz plkst. 17.00.

Piepildīto maisu izvešanu Clean R nodrošinās svētdienās pēc noteikta grafika dodoties uz pieteiktajām adresēm. Lai pieteiktu izvešanu lūgums zvanīt uz Clean R klientu apkalpošanas centru pa tālruni 67111001 vai rakstīt uz kc@cleanr.lv, norādot klienta līguma numuru vai maisa/u atrašanās vietu, kā arī savu tālruņa numuru