Vai nodrošināt dezinfekcijas darbus?

Telpas un Teritorijas

Clean R nodrošina pilna spektra dezinfekcijas darbus, izmantojot efektīvus, pārbaudītus, kā arī cilvēkam drošus un videi nekaitīgus dezinfekcijas līdzekļus. 

Mūsu komandai ir pieredze un prasmes nodrošināt dezinfekciju arī sarežģītos un paaugstināta infekciju riska objektos. Piemēram, Neatliekamajā medicīniskajā palīdzībā, kur dezinficējām dienesta telpas un autotransportu. Tas īpaši aktuāli kļuva jaunā koronavīrusa izraisītās Covid-19 pandēmijas laikā, kad bijām vieni no pirmajiem, kas nodrošināja atbalstu inficēšanās riskam pakļautām iestādēm, organizācijām un speciālistiem. 


Strādājam atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.618, kur darbu veicēji ir speciāli apmācīti darbinieki, kas saņēmuši sertifikātus. Dezinficējam arī tirdzniecības telpas, preču noliktavas, sabiedrisko transportu un citus objektus. Dezinfekcijas pakalpojumu kvalitāti klienti pieprasa un novērtē. Papildu informācijai skaties video šeit.

Pakalpojumu vari pieteikt, aizpildot pieteikuma formu, un Clean R pārstāvis ar tevi operatīvi sazināsies, lai izstrādātu piemērotāko piedāvājumu.

Vai saņēmi atbildi uz savu jautājumu?

Mūsu klientu apkalpošanas centrs sniegs tev atbildes uz interesējošajiem jautājumiem.